TVGids24.nl
Heb je een wankel bedrijf? Hulp is onderwerg. In het nieuwe Werk Aan De Winkel (BNN) zullen de jonge ondernemers Olcay Gulcen en Frank de Ruwe slechtdraaiende bedrijven een duwtje in de goede richting geven. Want dit is nodig.

Vastgeroest

De economische crisis is een veelgehoord excuus voor een slechtdraaiende winkel. Hoewel het best een oorzaak kan zijn, worden er nog wat redenen vergeten op te noemen. In de eerste aflevering van het programma staat kinderkledingwinkel Harlekino centraal. De zaak in Rosmalen is met zijn te volle kledingrekken en slechtgeverfde muren niet bepaald het toonbeeld van een modern consumentenparadijs. Het is nu of nooit om veranderingen te maken: de 22 jaar oude winkel staat op het punt om failliet te gaan.

Open deur

Gulsen, een self made-woman en eigenaar van kledingmerk Supertrash, helpt graag met het vinden van oplossingen om de deuren van Harlekino open te houden. Al valt dit niet mee met de concurrentie van bijvoorbeeld webwinkels of 'concullega's' op betere locaties: “Het is een enorme klus maar o zo bevredigend om ondernemers in nood te mogen helpen,” zo zegt ze op de website van BNN. Werk Aan De Winkel begint donderdag 10 april om 22.20 uur op Nederland 1.
Reageren
15-7De Augurkenkoning maakt overstap naar RTL411-3Eigen Huis & Tuin stopt na 32 jaar8-3Nieuw muziekprogramma André van Duin27-2Nieuwe reallifesoap Henny Huisman1-11Arjen Lubach vanaf 2025 dagelijks bij RTL26-10Draadstaal keert terug met kerstspecial16-10Nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje1-10Nieuwe documentaireserie over Kees Momma14-9Karin Bloemen eindelijk in Beste Zangers10-9NOS viert 50 jaar lokale omroepen6-9Nieuw seizoen De Bouw Maakt Het van start5-9Dit ben ik: Gordon!3-9Heel Holland Bakt eerder terug27-820 jaar Blauw Bloed23-8Nieuw datingprogramma op komst24-11Nieuwe documentaire Charles III16-11Kerstspecial All You Need Is Love15-11Feestelijke programmering Paramount11-11All Against 1 van start op RTL41-11De Frogers: Happy Campers28-10Nieuw programma Olcay Gulsen9-6Comeback van Aukje van Ginneken in GTST8-6Nieuwe Presentatrice voor NL in Beweging1-7Nieuwe presentatie Five Days Inside1-7Weer Kijken Zonder Kopen